Aranžovanie skladieb na mieru - Všetky hudobné žánre

Kontakt

warning-36073_960_720

V prípade záujmu o noty, podklady autorských skladieb alebo spolupráce ma kľudne kontaktujte.

 

Mob.+421 (0)950 405 069
E-mail: info@allmusicservice.com

Bližšie info:
*Na E-mail odpovedám skoro obratom

*Telefón zásadne ,,väčšinou“ neberiem, pretože keď píšem alebo nahrávam hudbu nezvyknem sa nechať vyrušovať tel. hovorom.

Volám vždy späť na zmeškané hovory.

 

Ďakujem za pochopenie 🙂

REFERENCIE:

Ďěkujeme panu Černičkovi za jeho úpravy skladem pro dechovou hudbu. Před koupí jsme měli možnost si je poslechnout. Pokud jsme potřebovali upraviř skladbu, vyšel nám vstříc.
Dechová hudba Provodovjané
Výborný prístup, rýchle jednanie. Skladby sú na vysokej úrovni. Veľká spokojnosť s písaním skladieb na želanie.Vo všetkom vyhovejú zákazníkovi a skladby sú výborne hrateľné aj s MP3 ukážkou. Veľký výber pesničiek pre malé aj veľké dychovky.
DH Hrnčarovani
Notový materiál výborne spracovaný, dalo by sa povedať ušité na mieru. Treba k ním len postaviť muzikantov.
MDH Veselka
Hrám v kapele a máme dosť notového materiálu od pána Černičku a sme s nimi max. spokojný. Takisto sme spokojní aj s dostupnosťou či rýchlosťou dodania nôt.
Michal Forgáč - DH Lutilka
Asi před měsícem jsem si u P.Černičku objednal několik aranží pro malou kapelu "pětku". Musím nepokrytě říct, že jsme všichni byli doslova nadšení. Podařilo i v aranžích pro tak malé těleso dosáhnout vyváženosti harmonie.
Václav Franz hudobník, kapelník
Skvělý výber z velkého množství skladeb a pokud si náhodou nevyberete, tak není třeba zoufat si, jelikož příprava aranže na míru je vždy v prvotřídní kvalitě. Následné konzultace v celém Popovém Big Bandu nejsou potřeba.
Jaroslav Krčmář The People

Spolupráca:

Prejsť na začiatok
sk_SKSlovenčina